ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2021:06:17 8:06

Živilės Vaškytės prioritetas – šeima, kurį geba derinti su darbu televizijoje

Beveik dvejus metus žiūrovai Živilės Vaškytės nematė televizijos ekrane, tačiau, pasak pašnekovės, šie metai prabėgo tarsi akimirka. Susilaukusi antro vaiko, moteris atsidavė šeimai, atsisakė darbų televizijoje. Vaikai suteikė gyvenimui pilnatvę, ko iki tol jai trūko.

Grįžti į darbus buvo planuota tik liepos mėnesį, kai sūnui Herkui sueis dveji metai, tačiau gavusi laidos „Rytas su LNK“ pasiūlymą, moteris negalėjo šio atsisakyti.

„Man laida „Rytas su LNK“ patiko jau vien dėl jos koncepcijos – pozityvi, kurianti gerą nuotaiką ir naudinga savo turiniu. Ryte taip norisi šviesos ir gėrio, ypač dabar, kai dar tamsu ir taip šalta“, – pasakoja Živilė Vaškytė.

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

LNK televizijos laidoje „Rytas su LNK“ kalbama įvairiausiomis temomis. Žiūrovai supažindami su karščiausiomis, tačiau geromis naujienomis. Živilė Vaškytė tiki, kad laida įdomi plačiam žiūrovų ratui, kadangi kalbama apie naujausius dienos įvykius, įdomybes iš užsienio, apie vaikų auginimą, sveikatą, stilių ir dar daugelį kitų klausimų. Kiekvieną rytą laidos studijoje apsilanko ne vienas ar keli pašnekovai, kurie dalijasi įvairiais, aktualiais žmonėms patarimais. Vis dėlto laidos tiesioginės transliacijos trukmė net dvi valandos, per kurias pateikiama be galo daug naudingos informacijos bei įdomybių.

„Laida tikrai sėkmingai startavo, ji žiūrima, tad tęsiu darbą joje. Juo labiau, kad man pačiai ji tikrai patinka. Norisi kad ji būtų ir naudinga, ir smagi žiūrovams. Sulaukiame daug gerų žodžių, palinkėjimų, tad dirbti smagiau ir stengtis norisi dar labiau“, – pasakoja pašnekovė.

Živilei Vaškytei išvažiuoti į darbą tenka dar tada, kai jos vaikai saldžiai miega. Moteris darbe būna 7 valandą ryto. Su kolega atnaujina orų informaciją, ieško naujausių žinių šalies portaluose bei susidėlioja laidos planą.

„Kitiems žmonėms tiesioginis eteris kelia siaubingą stresą, dėl kurio net į laidą ne visus prisikviečiame, o aš dievinu tiesioginį eterį ir tai, kad turi padaryti ką sugebi geriausiai čia ir dabar, nes galimybės pakartoti nebus“, – teigiamomis emocijomis dalijasi pašnekovė.

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Kai vaikai atsikelia, vyras Edgaras Lubys paruošia jiems pusryčius, papusryčiavus pora valandų žaidžia, užsiima su jais. Po to į namus atvyksta auklė.

Živilė Vaškytė džiaugiasi, kad tiesioginė transliacija baigiasi 11 valandą, o popietes gali praleisti su vaikais. Išsiskyrimas nebūna ilgas. Pasak Živilės, jai pasisekė, kad gali dirbti ir matyti, kaip auga jos vaikai, būti su jais, leisti laiką drauge.

„Žinoma, pastangų reikia, nes ir darbą noriu kuo geriau atlikti, ir vaikams mamos trūkumo nesukurti. Grįžtu perpiet ar vos po pietų. Laidoje „Rytas su LNK“ tikrai gerai jaučiuosi, džiaugiuosi vis augančiu žiūrovų palaikymu, tačiau svarbiausias man yra šeimos palaikymas. Jie yra mano prioritetų prioritetas“, – su šypsena pasakoja Živilė Vaškytė.