ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2023:02:06 12:17

Makiažo tendencijos: į madą grįš ryškūs pravedimai ir dvigubos blakstienos

Nenumaldomai artėjant pavasariui, vertėtų paruošti ir atnaujinti ne tik savo spintas, bet ir kosmetines. Šiandien LTnews.lt kalbina visažistę Ievą Daščiorę, internetinės svetainės www.ievadas.com įkūrėją, kuri jus supažindins su naujausiomis ir svarbiausiomis makiažo tendencijomis.

Makiažo virtuozė Ieva Daščiorė teigia, kad pati svarbiausia šių metų makiažo tendencija – akių pravedimas. Pasak visažistės, jis karaliauja visų dizainerių podiumuose.

Victoria Zhdanovich nuotrauka

„Šį sezoną madingas akių pravedimas yra kur kas intensyvesnis ir dramatiškesnis, nei mes esame įpratę matyti. Ypač ryškiai tai matosi Marko Jakobso mados namų pristatyme, kur modelių ir viršutinės, ir apatinės blakstienos intensyviai išryškintos juodu pravedimu“, – sako I. Daščiorė.

Visažistė išskiria ir kitą tendenciją – bus madinga „bukai“ užsibaigiantys akių pravedimai. Tai sudarys nepavykusių ir masyvių pravedimų vaizdą.

Kalbėdama apie lūpų dažų tendencijas, Ieva Daščiorė išskiria drėkinimą. Pasak jos, šį sezoną lūpas reikėtų drėkinti, o ne ryškinti intensyviomis spalvomis.

„Karaliaus pastelė ir kreminės tekstūros. Taip pat maitinamieji lūpų dažai – lengvai permatomi arba metalinės tekstūros“, – sako ji.

Monikos Merkevičiūtės nuotrauka

Dar viena svarbi tendencija – blizgučiai. Visažistė patikslina, kad jie turėtų būti kristalinės tekstūros detalės, kurias galima klijuoti visur – apatinėje blakstienų dalyje ar ant smilkinio.

Taip pat vertėtų pagalvoti apie auksą, kuris suteikia veidui šilumos. Galima naudoti auksinius šešėlius ar blizgius.

Visažistė Ieva Daščiorė priduri, kad į madą grįžta garsaus britų modelio Twiggy Lawson išpopuliarinta tendencija – dvigubos, tarsi sulipintos blakstienos.

„Tačiau svarbu prisiminti, kad tendencijas reikia prisitaikyti sau – pasirinkti individualų koloritą, kuris išryškins gražiausius jūsų bruožus“,- sako moteris.

Žurnalistė Izabelė Kačinskaitė, el. paštas: izabele@ltnews.lt