ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2023:11:30 12:16

Iglė Bernotaitytė: apie populiarumą, karjerą ir širdies reikalus

Vis labiau populiarėjanti „X Faktoriaus“ nugalėtoja Iglė Bernotaitytė šiuo metu pasirodo įvairiuose koncertuose, pristato naujas dainas ir jų klipus, o gerbėjų minia auga itin sparčiai. Ir nors dainininkė šiuo metu derina mokslus mokykloje ir darbą su muzika, kaip pati sako, visur spėja ir toks tempas jai labai patinka. Šį kartą mergina papasakojo apie populiarumo kainą ir ateities planus, bei išdavė, ar iki šiol jos širdis yra laisva.

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Žaibišku greičiu išpopuliarėjusi I. Bernotaitytė neslepia, jog patirtis muzikiniame šou pakeitė ne tik jos gyvenimą, bet ir požiūrį į jį.

„Dabar mano požiūris į gyvenimą yra visai kitoks. Šiuo metu viskas sukasi aplink muziką, kuri prieš metus tapo pirmu numeriu ateities planuose ir gyvenime, neskaitant šeimos ir geriausios draugės“, – kalbėjo mergina.

Jaunoji atlikėja šiuo metu mokosi 12-oje klasėje, tačiau jei vieni abiturientai suka galvas, į kokį universitetą stoti ir kokią profesiją rinktis, Iglė yra tvirtai apsisprendusi savo gyvenimą ir toliau sieti su muzika, o studijuoti kitokią profesiją mergina neskuba – užtikrintai teigia, jog šie metai bus savęs realizavimo ir pažinimo, jog vėliau dėl savo pasirinkimų netektų gailėtis. Todėl pasidomėjus, kaip jos gyvenimas suktųsi, jei nebūtų užpildžiusi anketos į muzikinį šou, mergina iš karto pabrėžė, jog net nenori apie tai pagalvoti, nes viskas, jos manymu, kas nutinka gyvenime, taip ir turi būti.

„Viskas atsitinka su tam tikra priežastimi“, – mintimis dalijosi Iglė.

Su populiarumu greitai ateina ir didelis dėmesys, kurio vieni žmonės vengia, kiti – priima tai kaip dovaną ir mėgaujasi užplūdusiu susidomėjimu. Iglė – viena iš jų. Mergina atvirai pasakojo, jog dėmesys jai patinka, o skatinančios ir palaikančios gerbėjų žinutės padeda judėti į priekį ir pasikrauti geros energijos. Mergina pabrėžė, jog nenori sudaryti klaidingo įspūdžio apie save, tačiau į tam tikras žinutes paprasčiausiai neatrašinėja.

„Nenoriu, kad gerbėjai susidarytų tokį įspūdį, jog esu pasipūtusi ir net nesugebu atrašyti ką veikiu, tačiau, kad tokių klausimų nekiltų, visą savo veiklą keliu į „Insragram“ istoriją, nes visiems būtų tikrai gan sunku atrašyti ir užimtų nemažai laiko“, – atvirai kalbėjo atlikėja.

Tačiau nutinka ir taip, jog greitai iškilusios muzikos žvaigždės, po kelių metų sulaukia vis mažiau susidomėjimo ir galiausiai apskritai pasitraukia ir pramogų pasaulio. Todėl Iglės manymu, muzikantas turi kažkuo išsiskirti ir patraukti dėmesį, jog ir po 10-ies metų būtų klausomas ir mylimas savo gerbėjų.

„Vieni yra labai skandalingi, apie juos rašo, kiti – pasižymi nuostabia kūryba, dar kiti sulaukia sėkmės savo įdomiu charakteriu, o dar kiti savo išvaizda, o kai viskas susideda – prašom. Išeina labai įdomi asmenybė, kuri stebina ir palaiko kontaktą su savo gerbėjais“, – kalbėjo dainininkė.

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Nors dėmesiu jaunoji atlikėja ir mėgaujasi, visgi prasitaria, jog būna tokių dienų, kaip pati sako, norisi išnykti ar bent jau panaikinti savo žinomumą, ir tai dažnai kyla dėl kitų žmonių nepasitenkinimo ir engimo.

„Atsiranda tokių žmonių kuriems nepatinka tai, ką tu darai, kaip tu atrodai ir taip toliau, jie dažniausiai bando smukdyti tave žemyn, bet nereikia į juos kreipti dėmesio, reikia viską daryti dėl savęs ir dėl tų žmonių, kurie laukia tavo dainų. Vis dėlto pats pasirenki, kilti toliau karjeros laiptais, ar sustoti ties ten, kur dabar esi“, – savo nuomonę išsako atlikėja.

Todėl ir į ateitį mergina žvelgia užtikrintai – Iglė net nesvarsto apie karjeros stabdymą ar užimtumo mažinimą, anaiptol, mergina teigia, jog ir po penkių metų save mato šou versle, gerokai patobulėjusią tiek bendravime su žmonėmis, tiek ir kitose srityse.

„Norėčiau turėti savo studiją ir kurti muziką tiek sau, tiek kitiems. Vakare po darbo įsivaizduoju save grįžtant į namus, kuriuose mane pasitiks prancūzų buldogas ir širdies draugas, kuris galbūt sukasi tame pačiame versle, kaip ir aš. Po penkių metų tikiuosi būsiu apkeliavusi nemažai šalių ir susipažinusi su įvairiomis kultūromis. Galima vardinti ir vardinti“, – šypsenos veide nestokojo atlikėja.

Nors laisvo laiko mergina ir neturi ypatingai daug, visgi teigia, jog jo visada atranda sau ir brangiems žmonėms, su kuriais vaikšto į kiną, leidžia laisvalaikį mieste ar tiesiog mėgaujasi kava. Tačiau pasiteiravus, ar jaunosios atlikėjos širdis užimta, mergina pripažino, jog šiuo metu yra vieniša.

„Šiuo metu mano širdis yra laisva, niekur neskubu, kol kas visą savo širdį atiduodu muzikai, šeimai ir mokyklos baigimui. Bet negali žinoti, kada tą širdį pasiglemš koks nors žavus vaikinas“, – atvirauja Iglė Bernotaitytė.