ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2023:02:07 11:02

Atverkite savo spintas pavasariui: vyraus švelnumas ir moteriškumas

LTnews.lt nuotrauka

Kalendoriui paskelbus pavasarį, LTnews.lt ir parduotuvių tinklo „FAME“ įvaizdžio vadovė Kristina Žadeikaitė kviečia jus pasiruošti naujam sezonui ir sužinoti naujausias drabužių bei aksesuarų tendencijas.

Karaliaus moteriškumas

LTnews.lt nuotrauka

Pagrindinis antradienį pristatytos naujos parduotuvių tinklo „FAME“ kolekcijos akcentas – moteriškumas. Pasak šio tinklo įvaizdžio vadovės Kristinos Žadeikaitės, moteriškumas ir švelnumas šį sezoną karaliaus visur.

Kristina Žadeikaitė teigia, kad šių metų spalva – violetinė, todėl kolekcijose karaliaus visi jos atspalviai: levandų, rožiniai, pasteliniai, tamsesnė ir šviesesnė violetinė, pelenų rožės, fukcijos rožinė. Pasak įvaizdžio vadovės, šios spalvos simbolizuoja moteriškumą ir moterų skleidžiamą švelnumą. Ji pažymi, kad šį pavasarį vėl madinga žydra spalva ir įvairios jos variacijos.

„Madingiausias raštas šį sezoną yra gėlės. Jos gali būti siuvinėtos, aplikuotos. Pačios įvairiausios – smulkesnės, kurios atrodo labiau vintažinės, ar modernesnės, šiuolaikiškesnės. Kiekviena moteris gali išsirinkti tą gėlę, kuri yra jai skirta. Gėlės suteikia energijos, simbolizuoja pavasarį, sužydėjimą, naują pradžią ir gamtos atbudimą“, – tendencijomis dalinasi įvaidžio vadovė Kristina Žadeikaitė.

Ji priduria, kad šį sezoną madingas ir prieštaringas raštas – langeliai. Pasak K. Žadeikaitės, šis raštas yra visiškai griežtas, miestietiškas, urbanistiškas, skirtas aktyviai moteriai.

„Kalbant apie languotą audinį, kiekvienai privalu turėti languotą švarką. Ar prie languoto švarko derinsite kelnes, ar ką kito, jau kiekvienos pasirinkimas“, – pasakoja ji.

Rankinė – pagrindinis aksesuaras

LTnews.lt nuotrauka

Kristina Žadeikaitė moteris ragina prisiminti, kad rankinė ne pirkinių maišelis, o stiliaus akcentas. Dažniausiai moteriškosios lyties atstovės dideles, odines, tvirtas rankines renkasi rudeniui – pasak moters, tokią galima turėti ir pavasarį, tiesiog ji turėtų būti šviesi.

„Ji turi neatrodyti sunkiai, kadangi pavasarį mums reikia lengvumo visomis prasmėmis. Ji gali būti šviesiai rožinė ar pilka“, – priduria K. Žadeikaitė.

LTnews.lt nuotrauka

„FAME“ parduotuvių tinklo įvaizdžio vadovė sako, kad pagrindinė rankinių tendencija yra nedidelės rankinės. Pasak jos, šios rankinės vyrauja jau nuo žiemos pabaigos – tiek užsienio mados tinklaraščiuose, tiek mados pasirodymuose.

„Suprantama, kad ne visos gali visur vaikščioti su nedidele rankine, tačiau bent jau išeidamos vakare su draugėmis neapsikraukime papildomais nereikalingais daiktais ir pasikeiskime į mažesnę. Rankinė nėra pirkinių maišelis – tai stiliaus akcentas“, – sako Kristina Žadeikaitė.

LTnews.lt nuotrauka

Šį sezoną svarbiu aprangos prieskoniu taps šalikėlis.

„Ypač dabar, kai už lango yra minusinė temperatūra, siūlyčiau vietoj kaklo papuošalo rinktis šaliką. Jis mus ir apšiltins, ir papuoš, o ypač jeigu jo raštas yra gėlėtas“, – sako įvaizdžio vadovė.

Ji priduria, kad šalikas ne tik sudarys moteriškumo įspūdį, bet ir pagyvins drabužių derinį – jeigu turite beraštį drabužį, tarkim, klasikinius marškinius ar megztinį, raštuotas šalikėlis suteiks daugiau žaismingumo.

LTnews.lt nuotrauka

Taip pat lengvas šalikėlis gali tapti daugiafunkciu aksesuaru – jį galim pasirišti ant rankinės, ir taip pagyvinti pastelinės spalvos rankinę. Sušalus – šaliką galima nusirišti ir pasirišti po kaklu.

Žurnalistė Izabelė Kačinskaitė, el. paštas: izabele@ltnews.lt