/Žavi mama ir karjeristė O. Pikul dalijasi grožio patarimais moterims: tam reikia tik didelio noro ir pastangų

Žavi mama ir karjeristė O. Pikul dalijasi grožio patarimais moterims: tam reikia tik didelio noro ir pastangų

Žinoma pramogų pasaulio moteris, merginų grupės „O.M.G“ narė bei profesionali makiažo meistrė Oksana Pikul-Jasaitienė aplinkinius žavi ne tik savo talentu, bet ir moteriškumu, kurį puoselėja kiekvieną dieną. Šį kartą garsi Lietuvos padangės žvaigždė sutiko pasidalinti patarimais moterims, kurios nors ir neturi daug laiko grožio procedūroms, bet kiekvieną dieną nori atrodyti žavios ir pasitempusios.

Auginanti mažametį sūnų O. Pikul prasitaria, jog daug laiko negali praleisti prie veidrodžio, tačiau turi savų kasdieninių įpročių, kurie yra neatsiejami nuo jos gyvenimo rutinos: „Su mažyliu atliekame rytinius ritualus: plaunam dantukus, prausiamės. Tik po Dominyko pusryčių, skubu 15 minučių prie veidrodžio atlikti dieninį makiažą ir susišukuoti prieš darbą“, – pasakojo atlikėja.

Moterys, kurios pažįsta Oksaną ar seka jos veiklą socialiniuose tinkluose, dažnai negaili komplimentų jos išvaizdai ir grožiui, tad žinoma moteris atskleidė, kas jai padeda kiekvieną dieną džiaugtis išpuoselėta oda, kuri yra vienas pagrindinių grožio elementų. Ir tai, kaip įvardija pati atlikėja, yra paprasčiausias odos drėkinimas ir jos priežiūra: „Man svarbi veido odos kokybė, todėl naudoju pagrindą prieš kreminę pudrą ir lūpų balzamą, ypatingai norisi drėkinti odą žiemą, nes lūpos reaguoja į oro sąlygų kaitą. Taip pat labai mėgstu lepinti plaukus natūralių aliejų kaukėmis, kūną šveisti kavos tirščiais“, – paprastais, bet veiksmingais priežiūros būdais dalijosi žinoma makiažo meistrė.

Šiomis dienomis moterys siekia karjeros, augina vaikus ir puoselėja šeimos jaukumą, tad laiko sau – ne tiek daug ir lieka. Tačiau net ir tada, dailiosios lyties atstovės stengiasi bent kelias minutes skirti sau ir pasilepinti grožio procedūromis. Pasiteiravus O. Pikul, kas jai yra graži moteris, jos atsakymas buvo itin paprastas, bet su juo galėtų sutikti ne viena: tai paprasčiausias tvarkingumas ir elementarios grožio procedūros, kaip manikiūras ar pedikiūras, kasdieninė švara. „Patraukli moteris – laiminga, sveika, besišypsanti, tvarkinga, o tam padeda miegas, sportas ir sveika mityba“, – kalbėjo moteris pridurdama, kad laikas, investuotas į save, tikrai yra skiriamas ne veltui.

Vis dėl to, įtemptas darbas ir gyvenimo ritmas palieka pėdsaką mūsų veide, tačiau tą lengvai galima užmaskuoti vos keliais makiažo potėpiais. Tačiau ne paslaptis, jog vos po kelių valandų, iš skaistaus veido ir skoningo makiažo lieka visai nedaug, tad merginų grupės lyderė nepagailėjo atskleisti kelių pagrindinių klaidų, kurias moterys daro, norėdamos susikurti dailų dieninį makiažą: tai netinkamai pasirinkta makiažo bazės spalva ir per ryškūs šešėliai, kurie labiau tiktų vakarėliui ar išėjimui į miestą: „Teisingo pagrindo parinkimas yra labai svarbus, nes jis suriša produktus, drėkina jūsų odą, yra apsaugos barjeras, kuris padeda neužteršti veido odos, taip pat svarbu naudoti ir makiažo fiksatorius.“ Tačiau ir net tada, kai šie punktai yra išpildyti, savo kosmetinėje pravartu turėti vos kelias priemones, kad radus laisvą minutę, galėtume ištrūkti ir pasitaisyti savo makiažą. Tam užtenka turėti sausos pudros, kuria lengvai ir be vargo galime atšviežinti odą, bei lūpų blizgį, kuris suteiks lūpoms švelnumo ir spindesio. Tą savo rankinėje visada nešiojasi ir O. Pikul.

Nors žinoma moteris viešumoje pasirodo visada pasitempusi ir spindinti, pati nevengia prisipažinti, jog laiko norėtųsi turėti daugiau, kadangi įtemptas gyvenimo ritmas ir noras užsiimti ne viena veikla, nepalieka daug laisvo laiko, kurį galėtų skirti ne tik savo grožiui, bet ir poilsiui, ar buvimui kartu su šeima: „Norėtųsi, jog para turėtų daugiau valandų. Esu iš tų moterų, kurios nenustygsta vietoje, o to siekti padeda asmeninių tikslų turėjimas ir ėjimas link jų bei motinystė. Gera po darbo grįžti namo ir būti apdovanotai sūnaus šypsena, gera užmigus mažyliui pasilepinti karšta vonia. Veikli moteris suspėja viską. Reikia tik didelio noro ir pastangų“, – moteriškais džiaugsmais ir poilsio po darbo dienos ypatumais dalijosi žinoma pramogų pasaulio atstovė.