/Izabelė Kačinskaitė. Nuo laisvalaikio aprangos iki prieinamos elegancijos

Izabelė Kačinskaitė. Nuo laisvalaikio aprangos iki prieinamos elegancijos

Kiek kartų ieškodama suknelės sustojote priešais brangios parduotuvės vitriną ir atsidusote galvodama: „kokia graži suknelė, o kad ji kainuotų bent šimtu eurų mažiau?“. Prisipažinsiu, man taip nutinka nuolat. Taip, aš „apverkiu“ keliais šimtais per brangią odinę striukę, megztinį ar ryškiaspalvę rankinę, kuri prašosi ją nupirkti. O kur dar įžymybių nuotraukos socialiniuose tinkluose, kuriose jos puikuojasi apsirėdžiusios garsių dizainerių drabužiais… Vis pasvajoju, jog kada nors ir aš galėsiu išdidžiai iškėlusi galvą, apsirengusi šiais dieviškai gražiais ir brangiais drabužiais žygiuoti gatve, tarsi raudonu kilimu.

Patraukime svajones į šalį! Aš esu paprasta mergina, kuri dievina madą, o dar labiau – kai ji nėra „skausminga“ piniginei. Pasistengsiu jums tapti drauge, į kurią galėtumėte kreipsitės patarimo, kai ieškosite drabužių už prieinamą kainą įvairioms progoms, arba pakeisite išsvajotus vardinius drabužius tokiais pat stilingais, tačiau pigesniais.

Šį kartą lankiausi kolegės rekomenduotoje parduotuvėje „FAME“, kuri pasirodo turi net 8 parduotuvių tinklą Lietuvoje bei prekiauja ne tik drabužiais moterims, bet ir įvairiais aksesuarais. Prisipažinsiu, tačiau pro ją vis praeidavau. Buvau susidariusi įspūdį, kad joje kainos bus gan aukštos, man neprieinamos, todėl ramiai žingsniuodavau į jau puikiai pažįstamas parduotuves. Apsilankiusi šioje parduotuvėje likau maloniai nustebinta. Tik įėjus į vidų mane su šypsena pasitiko parduotuvės darbuotojos, o renkantis drabužius sulaukiau daug įvairiausių patarimų ir pagalbos. Parduotuvėje galima rasti drabužių tiek laisvalaikiui, tiek darbui ar vakarėliui. Kainos svyruoja nuo 10,00 iki 80,00 Eur, nuo išpardavimų iki naujos kolekcijos. Nepamiršiu paminėti, kad parduotuvėje radau ir garsių prekinių ženklų rūbų, tokių, kaip: Only, Vila, Jacqueline de yong. Pasiruoškite įžengti į moteriškumo oazę, kurioje dominuoja gėlės, lengvi kirpimai ir itin švelnios, pastelinės spalvos.

LTnews.lt nuotrauka

Pati išsirinkau tris įvaizdžius, kurie, mano nuomone, yra gana universalūs. Derinių universalumas yra pats svarbiausias aspektas, į kurį turėtumėte atsižvelgti, nes jais galėsite pasipuošti tiek darbo aplinkoje, tiek keliaudamos linksmai praleisti vakarą. Keli aksesuarai gali paversti drabužį neatpažįstamu.

LTnews.lt nuotrauka

Pirmasis derinys: džinsai ir marškinukai, puošti perlais. Patariu negalvoti, kad džinsai gali būti dėvimi tik laisvalaikiu. Laikykite džinsus draugais, kurie jums padės bet kurioje gyvenimo situacijoje. Su bendradarbėmis galite sutarti dėl „džinsų penktadienio“ ir taip į savo darbinę kasdienybę įnešti šiek tiek naujovių. O jeigu šalia džinsų priderinsite puošnesnę palaidinę (pavyzdžiui, kaip ši su perlais), apranga iškart atrodys oficialesnė. Šis derinys puikus ir tuo, kad ryškiau pasidažius lūpas ir pasikeitus savo didelę, įvairių darbo užrašų prigrūstą rankinę į delninę, galėsite keliauti linksmintis.

LTnews.lt nuotrauka

Antrasis derinys: gėlėta palaidinė, odinis pieštuko formos sijonas ir rožinė striukė. Žodyje „elegancija“, mano nuomone, jau yra užkoduota „brangu“. Aš noriu paneigti šią nusistovėjusią nuomonę! Vis dėlto įmanoma atrodyti elegantiškai neišleidžiant krūvos pinigų. Jums užteks pieštuko formos sijono ir lengvos medžiagos palaidinės – šis derinys iškart sukurs elegantiškos moters įvaizdį. Šalia jo puikiai tinka trumpa, trijų ketvirčių rankovių striukė, kuri pakeis brangiai kainuojančius paltus, tačiau, mano nuomone, ne ką prasčiau atrodys. Atminkite, kad jums nereikia turėti daug drabužių, kad būtumėte stilinga –turėkite vieną bazinį drabužį, pavyzdžiui, klasikinį pieštuko formos sijoną, o prie jo galėsite priderinti bet kokio stiliaus palaidinę, megztuką ar švarką. Vienu metu įsigijus daug drabužių, jie jums morališkai pasens vienu metu ir jus nuolat vargins galvos skausmas, pavadinimu „neturiu, ką apsirengti“.

LTnews.lt nuotrauka

Trečias derinys: megztinis, puoštas kailiu ir baltos kelnės. Pristatau jums savo mėgstamiausią derinį. Tikėtina, jog mane pavergė megztinio kailiukas, kuris deriniui suteikia spalvų ir žaismingumo. Tiesa, šis kailiukas prideda brangaus drabužio prieskonį. Mano nuomone, vienintelis šio derinio trūkumas, kad jo negalima pradėti nešioti dabar, baltoms kelnėms reikės dar šiek tiek palaukti palankesnių orų. Šis derinys puikiai tiks susitikimui su drauge ar pasivaikščiojimui, o priderinus aukštakulnius net vakarėliui. Žinoma, neverta apsistoti ties baltomis kelnėmis, šis megztinis puikiai derėtų ir prie kitos spalvos kelnių ar sijono. Sijonas šiek tiek atsvertų laisvą megztinio stilių ir pridėtų elegancijos, todėl taip galėtumėte eiti į darbą.

Štai ir susipažinote su man labiausiai patikusiais deriniais. Tiesa, tai tik maža dalis to, ką siūlo parduotuvė „FAME“. Nusprendusi pakalbinti vieną konsultančių, sutikau „FAME“ parduotuvių tinklo įvaizdžio formavimo koordinatorę Viktoriją Kovalenko. Ji mane supažindino su tinklo koncepcija. Pasirodo, kad šiose parduotuvėse dažnai keičiasi prekių asortimentas, todėl galima rasti vis naujų drabužių. O geriausia dalis – senieji vis išparduodami, o vienodos nuolaidos taikomos visoms prekėms. Vadinasi, mielos moterys, madingus drabužius tikrai įmanoma įpirkti.

Tiesa, nenoriu jūsų į gerų kainų „medžioklę“ pasiųsti „neapsiginklavusių“, todėl parduotuvių „FAME“ įvaizdžio koordinatorės Viktorijos Kovalenko paprašiau papasakoti, kokios spalvos, kokie drabužiai yra madingi šį sezoną.

Šio sezono hitas yra pastelinės spalvos. Viskas krypsta į moteriškumą, feminizmą, todėl dominuoja ramios spalvos, tačiau galima išvysti ir ryškių detalių. Pastebime, kad lietuvaitės bijo nuo galvos iki kojų rengtis ryškiai, todėl mes orientuojamės į pastelinių spalvų drabužius su įsimintinomis detalėmis. Šį pavasarį bus labai madingas įvairių kirpimų džinsas – plėšytas, neplėšytas. Žinoma, koks moteriškumas be gėlių? Dabar į madą sugrįš visos gėlės. Anksčiau gėlės simbolizavo namų šeimininkę, o dabar ta namų šeimininkė tampa veiklia moterimi, turinčia šeimą, besidominčia mada, einančia sportuoti ir panašiai. Kaip jau minėjau, šį sezoną svarbiausia bus moteriškumas, todėl moterys turėtų nebijoti parodyti savo figūrą pieštuko formos sijonais, kurie gali būti puošti įvairiomis detalėmis priekyje. Madoje liks ir aptempti džinsai. Tiesa, keisis marškinukų mada – klasikinius baltus marškinukus keis laisvesnis stilius – juos pakeis platesni, ilgėjantys, žemiau kelių siekiantys marškiniai“, – sezono tendencijomis dalinasi Viktorija Kovalenko.

Tikiu, kad šį pavasarį būsite ryškios, gražios ir moteriškos. Gerų ieškojimų!

Jeigu nerandate drabužių laisvalaikiui, darbui, vakarėliui ar tam tikrai progai už prieinamą kainą, susisiekite su manimi! Ieškosime parduotuvių, kuriose galėsite įsigyti drabužių, apie kuriuos svajojate.

Su manimi susisiekti galite el. paštu: izabele@ltnews.lt