ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2023:11:30 1:14

LTnews.lt – produktyvių naujienų portalas. Nauji vėjai Lietuvos žiniasklaidos padangėje

Vasario 20 dieną, prie jau nusistovėjusios Lietuvos žiniasklaidos prisijungia naujas produktyvių naujienų portalas LTnews.lt. Tinklapio kūrėjus suvienijo bendra idėja – kurti žurnalistiką kitokiu formatu nei įprasta.

„Lietuvos šimtmečio proga keičiame nusistovėjusią žiniasklaidos kryptį – portale LTnews.lt vyraus tik produktyvios naujienos. Nebijome pasakyti, kad būsime išskirtiniai ir unikalūs. Mes nepiktnaudžiausime skambiomis, informacijos neatitinkančiomis antraštėmis, kad pritrauktume daugiau skaitytojų. Mūsų komanda įsitikinus, kad juos pritrauks kokybiškos naujienos.“, – pasakoja viena iš LTnews.lt komandos narių, žurnalistė Izabelė Kačinskaitė.

Tinklapio išskirtinumas – atsisakoma kriminalų ir politikos naujienų, kurios, pasak psichologų, gali turėti įtakos žmogaus psichologinei būsenai ar net psichinei sveikatai.

„Tokios aplinkybės kaip kainų kilimas, bedarbystė, nuosavo būsto neturėjimas mus verčia nepasitikėti savimi. Išgyvename neigiamas emocijas iš išorės, kurios keičia mūsų psichologinę būseną. Stresas, kaip aplinkos sąlygos, fiziškai ir psichologiška pavojingi kiekvienam individui. Jautrios prigimties žmonės, reaguodami į pateikiamas kriminalines naujienas gali jausti baimę ar nerimą, pavyzdžiui: tamsos baimė – tikimybė galimo užpuolimo, bedarbystė – baimė dėl išgyvenimo ir panašiai. Tai rimti veiksniai, galintys pakenkti žmogaus psichinei sveikatai. Gavęs daug neigiamos informacijos, pas žmogų gali atsirasti įvairios baimės. Neįveikus baimių, jos virsta nerimu be konkretaus objekto. Tokia nuolatinė būsena dažnai išsivysto į depresiją“, – sako psichologė Regina Balevičienė.

Naujajame produktyvių naujienų portale LTnews.lt skaitytojai kasdien bus supažindinami su jiems rūpimais teisės ir sveikatos klausimais, verslo naujienomis, aktualijomis. Kriminalines ir politines naujienas pakeis pozityvi informacija – lankytojus džiugins naudingi patarimai stiliaus bei laisvalaikio praleidimo klausimais. LTnews.lt žada nepamiršti ir Lietuvos garsenybių, kurios domina bemaž kiekvieną skaitytoją.

Su portalo redakcija galima susisiekti elektroniniu paštu: redakcija@ltnews.lt